Rozkład jazdy na weekend 27.02 – 01.03

Piątek/Friday

18:00 Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk
20:30 Cracovia – Lech Poznań
20:30 Olympique Marsylia – Caen
20:30 Bayern Monachium – FC Köln

Sobota/Saturday

13:45 West Ham – Crystal Palace
15:30 GKS Bełchatów – Wisła Kraków
15:30 Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice
15:30 Borussia Dortmund – Schalke
16:00 Granada – Barcelona
16:00 Manchester United – Sunderland
18:00 Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
18:00 Rugby: Francja – Walia
18:30 Eintracht Frankfurt – Hamburger SV

Niedziela/Sunday

12:00 Valencia – Real Sociedad
13:00 Liverpool – Manchester City
15:00 Arsenal – Everton
15:30 Borussia Mönchengladbach – Paderborn
15:30 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
16:00 Rugby: Irlandia – Anglia
17:30 Werder Brema – Wolfsburg
18:00 Legia Warszawa – Podbeskidzie
18:00 Inter Mediolan – Fiorentina
19:00 Sevilla – Atlético Madryt
20:45 Torino – SSC Napoli
21:00 Real Madryt – Villarreal
21:00 Monaco – Paris Saint-Germain

Zapraszamy od godz 13:30 w sobotę i od 12:00 w niedzielę.