Football Heaven Bar vs Sław-Mont

fh-sław

Już dzisiaj o godzinie 20:00 na boisku KS Nadwiślan występująca w FLS-ie drużyna Football Heaven Bar w meczu na szczycie zagra ze Sław-Montem. Wygrana w tym meczu znacząco przybliży naszą drużynę do mistrzostwa.

tabela

Możliwe rozstrzygnięcia? Wystarczy rzut oka na tabelę i wszystko staje się jasne. Wygrana w tym meczu jeszcze niczego nie przesądza definitywnie, ale postawi nas w doskonałej sytuacji, bo już tylko jedno oczko będzie dzielić naszą drużynę od tytułu mistrzowskiego. Teoretycznie urządza nas także remis, ale nikt z nas nie ma zamiaru kalkulować – w każdym meczu gramy o zwycięstwo i tak samo będzie tym razem. Ewentualna porażka mocno skomplikuje naszą sytuację, bo już nie wszystko będzie zależeć od nas i będziemy musieli liczyć na potknięcie rywali w meczach z Samąobroną lub GS-TIFF-em.

W obozie Football Heaven Bar nastroje są bojowe, wszyscy optymistycznie podchodzą do tego spotkania i doskonale zdajemy sobie sprawę o co gramy. Nie ma możliwości żeby ktokolwiek odpuścił, ten mecz to dla nas ukoronowanie całego sezonu, a także nagroda za wysiłek, czas i zdrowie poświęcone przez każdego z nas. Wiele dały nam mecze, w których nasza gra nie do końca się układała, a zwycięstwa wydarliśmy rywalom dzięki zaangażowaniu i pozytywnej agresji. Osiągane dotychczas wyniki umocniły wiarę we własne umiejętności, dzięki rozsądkowi naszych zawodników i odpowiedniej polityce kadrowej w poprzedzających mecz tygodniach udało nam się wyeliminować wszystkie urazy, w związku z tym do meczu przystąpimy z kompletną kadrą. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy pierwszego gwizdka i mamy nadzieję, że uda się rozegrać ten mecz bez konieczności korzystania z masek przeciwgazowych i noktowizorów.

Zapraszamy wszystkich do dopingowania naszej drużyny w tym szlagierowym meczu, początek o godz. 20:00 na boisku KS Nadwiślan przy ul. Koletek 20!